Black Rhino BR025 Rival
Burnt Bronze w/ Matte Black Lip (2 other finishes available)
View available options
Burnt Bronze w/ Matte Black Lip (2 other finishes available)
View available options
$388.00/wheel
| Part Number | BR025ZB17855010 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 32.88 |
44 Available
44 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$388.00/wheel
| Part Number | BR025ZB17855010 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 32.88 |
44 Available
44 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$388.00/wheel
| Part Number | BR025ZB17906812N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 33.32 |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$388.00/wheel
| Part Number | BR025ZB17906812N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 33.32 |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$388.00/wheel
| Part Number | BR025ZB17905012N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 33.98 |
15 Available
15 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$388.00/wheel
| Part Number | BR025ZB17905012N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 33.98 |
15 Available
15 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$460.00/wheel
| Part Number | BR025ZB20906301 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 40.44 |
37 Available
37 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$460.00/wheel
| Part Number | BR025ZB20906301 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 40.44 |
37 Available
37 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$460.00/wheel
| Part Number | BR025ZB20905001 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 40.56 |
32 Available
32 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$460.00/wheel
| Part Number | BR025ZB20905001 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 40.56 |
32 Available
32 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BR025ZB17851225 | 17x8.5 +25 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 2650.00 | - | 34.31 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17855010 | 17x8.5 +10 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 32.88 | In Stock * | $388.00 |
| BR025ZB17855025 | 17x8.5 +25 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 34.64 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17856310 | 17x8.5 +10 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 32.43 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17856325 | 17x8.5 +25 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 34.42 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17856810 | 17x8.5 +10 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 32.21 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17856825 | 17x8.5 +25 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 31.99 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17905001 | 17x9 +1 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 33.76 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17905012N | 17x9 -12 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 33.98 | In Stock * | $388.00 |
| BR025ZB17906301 | 17x9 +1 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 33.10 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17906312N | 17x9 -12 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 33.54 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17906801 | 17x9 +1 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 32.65 | Out of Stock | $388.00 |
| BR025ZB17906812N | 17x9 -12 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 33.32 | Low Stock * | $388.00 |
| BR025ZB20901201 | 20x9 +1 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 2650.00 | - | 40.27 | Out of Stock | $460.00 |
| BR025ZB20905001 | 20x9 +1 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 40.56 | In Stock * | $460.00 |
| BR025ZB20906301 | 20x9 +1 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 40.44 | In Stock * | $460.00 |
| BR025ZB20906801 | 20x9 +1 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 40.22 | Out of Stock | $460.00 |