$655.00/wheel
| Part Number | D91220829235 |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 54.28 |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$655.00/wheel
| Part Number | D91220829235 |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 54.28 |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$655.00/wheel
| Part Number | D912208292 |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 47.70 |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$655.00/wheel
| Part Number | D912208292 |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 47.70 |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$719.00/wheel
| Part Number | D91222829335 |
| Bolt Pattern | 8 x 210mm |
| Centerbore | 154.3 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 61.60 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$719.00/wheel
| Part Number | D91222829335 |
| Bolt Pattern | 8 x 210mm |
| Centerbore | 154.3 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 61.60 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$719.00/wheel
| Part Number | D9122282A935 |
| Bolt Pattern | 10 x 225mm |
| Centerbore | 170.1 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 58.25 |
38 Available
38 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$719.00/wheel
| Part Number | D9122282A935 |
| Bolt Pattern | 10 x 225mm |
| Centerbore | 170.1 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 58.25 |
38 Available
38 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$719.00/wheel
| Part Number | D9122282A9 |
| Bolt Pattern | 10 x 225mm |
| Centerbore | 170.1 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 51.19 |
36 Available
36 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$719.00/wheel
| Part Number | D9122282A9 |
| Bolt Pattern | 10 x 225mm |
| Centerbore | 170.1 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 51.19 |
36 Available
36 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$719.00/wheel
| Part Number | D912228293 |
| Bolt Pattern | 8 x 210mm |
| Centerbore | 154.3 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 52.30 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$719.00/wheel
| Part Number | D912228293 |
| Bolt Pattern | 8 x 210mm |
| Centerbore | 154.3 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 52.30 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$825.00/wheel
| Part Number | D91224829235 |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 66.52 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$825.00/wheel
| Part Number | D91224829235 |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 66.52 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$825.00/wheel
| Part Number | D9122482A935 |
| Bolt Pattern | 10 x 225mm |
| Centerbore | 170.1 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 65.20 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$825.00/wheel
| Part Number | D9122482A935 |
| Bolt Pattern | 10 x 225mm |
| Centerbore | 170.1 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 65.20 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$825.00/wheel
| Part Number | D912248292 |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 60.80 |
19 Available
19 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$825.00/wheel
| Part Number | D912248292 |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 60.80 |
19 Available
19 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$825.00/wheel
| Part Number | D9122482A9 |
| Bolt Pattern | 10 x 225mm |
| Centerbore | 170.1 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 59.03 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$825.00/wheel
| Part Number | D9122482A9 |
| Bolt Pattern | 10 x 225mm |
| Centerbore | 170.1 |
| Load Capacity | 3750.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 59.03 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D912208292 | 20x8.25 +105 | 8 x 200mm | 142 | 3750.00 | - | 47.70 | In Stock * | $655.00 |
| D91220829235 | 20x8.25 -202 | 8 x 200mm | 142 | 3750.00 | - | 54.28 | In Stock * | $655.00 |
| D912208293 | 20x8.25 +105 | 8 x 210mm | 154.3 | 3750.00 | - | 47.01 | Out of Stock | $655.00 |
| D91220829335 | 20x8.25 -221 | 8 x 210mm | 154.3 | 3750.00 | - | 56.00 | Out of Stock | $655.00 |
| D9122082A9 | 20x8.25 +105 | 10 x 225mm | 170.1 | 3750.00 | - | 45.90 | Out of Stock | $655.00 |
| D9122082A935 | 20x8.25 -202 | 10 x 225mm | 170.1 | 3750.00 | - | 52.74 | Out of Stock | $655.00 |
| D912228292 | 22x8.25 +105 | 8 x 200mm | 142 | 3750.00 | - | 53.00 | Out of Stock | $719.00 |
| D91222829235 | 22x8.25 -202 | 8 x 200mm | 142 | 3750.00 | - | 59.79 | Out of Stock | $719.00 |
| D912228293 | 22x8.25 +105 | 8 x 210mm | 154.3 | 3750.00 | - | 52.30 | In Stock * | $719.00 |
| D91222829335 | 22x8.25 -221 | 8 x 210mm | 154.3 | 3750.00 | - | 61.60 | In Stock * | $719.00 |
| D9122282A9 | 22x8.25 +105 | 10 x 225mm | 170.1 | 3750.00 | - | 51.19 | In Stock * | $719.00 |
| D9122282A935 | 22x8.25 -202 | 10 x 225mm | 170.1 | 3750.00 | - | 58.25 | In Stock * | $719.00 |
| D912248292 | 24x8.25 +105 | 8 x 200mm | 142 | 3750.00 | - | 60.80 | In Stock * | $825.00 |
| D91224829235 | 24x8.25 -202 | 8 x 200mm | 142 | 3750.00 | - | 66.52 | In Stock * | $825.00 |
| D912248293 | 24x8.25 +105 | 8 x 210mm | 154.3 | 3750.00 | - | 60.13 | Out of Stock | $825.00 |
| D91224829335 | 24x8.25 -221 | 8 x 210mm | 154.3 | 3750.00 | - | 68.50 | Out of Stock | $825.00 |
| D9122482A9 | 24x8.25 +105 | 10 x 225mm | 170.1 | 3750.00 | - | 59.03 | In Stock * | $825.00 |
| D9122482A935 | 24x8.25 -202 | 10 x 225mm | 170.1 | 3750.00 | - | 65.20 | In Stock * | $825.00 |