$330.00/wheel
| Part Number | FC890SD17906812N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 35.02 |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$330.00/wheel
| Part Number | FC890SD17906812N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 35.02 |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$330.00/wheel
| Part Number | FC890SD17906801 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 34.36 |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$330.00/wheel
| Part Number | FC890SD17906801 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 34.36 |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$475.00/wheel
| Part Number | FC890SD20906801 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 40.64 |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$475.00/wheel
| Part Number | FC890SD20906801 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 40.64 |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$475.00/wheel
| Part Number | FC890SD20906301 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.30 |
11 Available
11 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$475.00/wheel
| Part Number | FC890SD20906301 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.30 |
11 Available
11 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$500.00/wheel
| Part Number | FC890SD20105018N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 43.72 |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$500.00/wheel
| Part Number | FC890SD20105018N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 43.72 |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC890SD17905001 | 17x9 +1 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 35.02 | Out of Stock | $330.00 |
| FC890SD17905012N | 17x9 -12 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 35.46 | Out of Stock | $330.00 |
| FC890SD17906301 | 17x9 +1 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 35.02 | Out of Stock | $330.00 |
| FC890SD17906312N | 17x9 -12 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 35.68 | Out of Stock | $330.00 |
| FC890SD17906801 | 17x9 +1 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 34.36 | In Stock * | $330.00 |
| FC890SD17906812N | 17x9 -12 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 35.02 | In Stock * | $330.00 |
| FC890SD20105018N | 20x10 -18 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 43.72 | In Stock * | $500.00 |
| FC890SD20106318N | 20x10 -18 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 43.72 | Out of Stock | $500.00 |
| FC890SD20106818N | 20x10 -18 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 42.84 | Out of Stock | $500.00 |
| FC890SD20905001 | 20x9 +1 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 41.52 | Out of Stock | $475.00 |
| FC890SD20906301 | 20x9 +1 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 41.30 | In Stock * | $475.00 |
| FC890SD20906801 | 20x9 +1 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 40.64 | In Stock * | $475.00 |