$435.00/wheel
| Part Number | FC899BX20906301 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 48.87 |
11 Available
11 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$435.00/wheel
| Part Number | FC899BX20906301 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 48.87 |
11 Available
11 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$435.00/wheel
| Part Number | FC899BX20906820 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 47.99 |
3 Available
3 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$435.00/wheel
| Part Number | FC899BX20906820 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 47.99 |
3 Available
3 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$369.75/wheel
| Part Number | FC899BX20906320 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 48.43 |
15 Available
15 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$369.75/wheel
| Part Number | FC899BX20906320 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 48.43 |
15 Available
15 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$391.00/wheel
| Part Number | FC899BX20105018N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 50.19 |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$391.00/wheel
| Part Number | FC899BX20105018N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2650.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 50.19 |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC899BX20105018N | 20x10 -18 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 50.19 | Low Stock * | $391.00 |
| FC899BX20106318N | 20x10 -18 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 49.53 | Out of Stock | $460.00 |
| FC899BX20106818N | 20x10 -18 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 45.09 | Out of Stock | $460.00 |
| FC899BX20905001 | 20x9 +1 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 49.53 | Out of Stock | $435.00 |
| FC899BX20905020 | 20x9 +20 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2650.00 | - | 49.09 | Out of Stock | $435.00 |
| FC899BX20906301 | 20x9 +1 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 48.87 | In Stock * | $435.00 |
| FC899BX20906320 | 20x9 +20 | 6 x 135mm | 87.1 | 2650.00 | - | 48.43 | In Stock * | $369.75 |
| FC899BX20906801 | 20x9 +1 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 48.43 | Out of Stock | $435.00 |
| FC899BX20906820 | 20x9 +20 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2650.00 | - | 47.99 | Low Stock * | $435.00 |