$293.25/wheel
| Part Number | KM725MX16806800 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 24.40 |
99 Available
99 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$293.25/wheel
| Part Number | KM725MX16806800 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 24.40 |
99 Available
99 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$314.50/wheel
| Part Number | KM725MX17856800 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 29.80 |
195 Available
195 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$314.50/wheel
| Part Number | KM725MX17856800 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 29.80 |
195 Available
195 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$314.50/wheel
| Part Number | KM725MX17855000 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.40 |
148 Available
148 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$314.50/wheel
| Part Number | KM725MX17855000 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.40 |
148 Available
148 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$370.00/wheel
| Part Number | KM725MX17857700 |
| Bolt Pattern | 6 x 120mm |
| Centerbore | 66.9 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.40 |
22 Available
22 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$370.00/wheel
| Part Number | KM725MX17857700 |
| Bolt Pattern | 6 x 120mm |
| Centerbore | 66.9 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.40 |
22 Available
22 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$370.00/wheel
| Part Number | KM725MX17856300 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 29.80 |
18 Available
18 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$370.00/wheel
| Part Number | KM725MX17856300 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 29.80 |
18 Available
18 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$370.00/wheel
| Part Number | KM725MX17906838N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.40 |
61 Available
61 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$370.00/wheel
| Part Number | KM725MX17906838N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.40 |
61 Available
61 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$314.50/wheel
| Part Number | KM725MX17905038N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.90 |
146 Available
146 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$314.50/wheel
| Part Number | KM725MX17905038N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.90 |
146 Available
146 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$420.00/wheel
| Part Number | KM725MX18856810N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 32.82 |
27 Available
27 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$420.00/wheel
| Part Number | KM725MX18856810N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 32.82 |
27 Available
27 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$420.00/wheel
| Part Number | KM725MX18856800 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 31.94 |
176 Available
176 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$420.00/wheel
| Part Number | KM725MX18856800 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 31.94 |
176 Available
176 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$365.00/wheel
| Part Number | KM725MX20905012N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 39.42 |
3 Available
3 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$365.00/wheel
| Part Number | KM725MX20905012N |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 39.42 |
3 Available
3 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$399.50/wheel
| Part Number | KM725MX20906812N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 38.54 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$399.50/wheel
| Part Number | KM725MX20906812N |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 38.54 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$470.00/wheel
| Part Number | KM725MX20906800 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 37.88 |
69 Available
69 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$470.00/wheel
| Part Number | KM725MX20906800 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 37.88 |
69 Available
69 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KM725MX16806800 | 16x8 +0 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 24.40 | In Stock * | $293.25 |
| KM725MX17855000 | 17x8.5 +0 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | - | 30.40 | In Stock * | $314.50 |
| KM725MX17856300 | 17x8.5 +0 | 6 x 135mm | 87.1 | 2500.00 | - | 29.80 | In Stock * | $370.00 |
| KM725MX17856800 | 17x8.5 +0 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 29.80 | In Stock * | $314.50 |
| KM725MX17856810N | 17x8.5 -10 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 30.40 | Out of Stock | $370.00 |
| KM725MX17857700 | 17x8.5 +0 | 6 x 120mm | 66.9 | 2500.00 | - | 30.40 | In Stock * | $370.00 |
| KM725MX17905038N | 17x9 -38 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | - | 30.90 | In Stock * | $314.50 |
| KM725MX17906838N | 17x9 -38 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 30.40 | In Stock * | $370.00 |
| KM725MX18855000 | 18x8.5 +0 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | - | 32.38 | Out of Stock | $294.00 |
| KM725MX18855010N | 18x8.5 -10 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | - | 33.26 | Out of Stock | $357.00 |
| KM725MX18856300 | 18x8.5 +0 | 6 x 135mm | 87.1 | 2500.00 | - | 32.38 | Out of Stock | $368.00 |
| KM725MX18856800 | 18x8.5 +0 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 31.94 | In Stock * | $420.00 |
| KM725MX18856810N | 18x8.5 -10 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 32.82 | In Stock * | $420.00 |
| KM725MX20905000 | 20x9 +0 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | - | 38.10 | Out of Stock | $240.00 |
| KM725MX20905012N | 20x9 -12 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | - | 39.42 | Low Stock * | $365.00 |
| KM725MX20906300 | 20x9 +0 | 6 x 135mm | 87.1 | 2500.00 | - | 38.10 | Out of Stock | $270.00 |
| KM725MX20906800 | 20x9 +0 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 37.88 | In Stock * | $470.00 |
| KM725MX20906812N | 20x9 -12 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 38.54 | In Stock * | $399.50 |