$260.00/wheel
| Part Number | LK87108408 |
| Bolt Pattern | 4 x 4.25" (108mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | - |
12 Available
12 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$260.00/wheel
| Part Number | LK87108408 |
| Bolt Pattern | 4 x 4.25" (108mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | - |
12 Available
12 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$260.00/wheel
| Part Number | LK87100458 |
| Bolt Pattern | 4 x 100mm |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | - |
4 Available
4 Available
| Ship to Store | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$260.00/wheel
| Part Number | LK87100458 |
| Bolt Pattern | 4 x 100mm |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | - |
4 Available
4 Available
| Ship to Store | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$293.80/wheel
| Part Number | LK88508438 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | - |
8 Available
8 Available
| Ship to Store | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$293.80/wheel
| Part Number | LK88508438 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | - |
8 Available
8 Available
| Ship to Store | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$293.80/wheel
| Part Number | LK88510438 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | - |
33 Available
33 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$293.80/wheel
| Part Number | LK88510438 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1521.00 |
| Lug Seat | - |
33 Available
33 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LK75100388 | 15x7 +38 | 4 x 100mm | 73.1 | 1100.00 | - | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| LK76100358 | 16x7.5 +35 | 4 x 100mm | 73.1 | 1100.00 | - | Out of Stock | $210.60 |
| LK76108408 | 16x7.5 +40 | 4 x 4.25" (108mm) | 73.1 | 1521.00 | - | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| LK76514408 | 16x7.5 +40 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1521.00 | - | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| LK87100458 | 17x8 +45 | 4 x 100mm | 73.1 | 1521.00 | - | Low Stock | $260.00 |
| LK87108408 | 17x8 +40 | 4 x 4.25" (108mm) | 73.1 | 1521.00 | - | In Stock | $260.00 |
| LK87510388 | 17x8 +38 | 5 x 100mm | 73.1 | 1521.00 | - | Out of Stock | $260.00 |
| LK87514438 | 17x8 +43 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1521.00 | - | Out of Stock | $260.00 |
| LK88508438 | 18x8.5 +43 | 5 x 4.25" (108mm) | 73.1 | 1521.00 | - | In Stock | $293.80 |
| LK88510438 | 18x8.5 +43 | 5 x 100mm | 73.1 | 1521.00 | - | In Stock | $293.80 |
| LK88512438 | 18x8.5 +43 | 5 x 112mm | 66.6 | 1521.00 | - | Out of Stock | $293.80 |
| LK88514358 | 18x8.5 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1521.00 | - | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| LK88514458 | 18x8.5 +45 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1521.00 | - | Out of Stock | $293.80 |
| LK89514358 | 18x9.5 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1521.00 | - | Inquire for Stock | Inquire for Price |