$169.00/wheel
| Part Number | 430B-7751440 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
27 Available
27 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$169.00/wheel
| Part Number | 430B-7751440 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
27 Available
27 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$169.00/wheel
| Part Number | 430B-7755740 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
214 Available
214 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$169.00/wheel
| Part Number | 430B-7755740 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
214 Available
214 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$191.10/wheel
| Part Number | 430B-7751840 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm,5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
13 Available
13 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$191.10/wheel
| Part Number | 430B-7751840 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm,5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
13 Available
13 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$237.90/wheel
| Part Number | 430B-8805740 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
142 Available
142 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$237.90/wheel
| Part Number | 430B-8805740 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
142 Available
142 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$237.90/wheel
| Part Number | 430B-8801440 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
33 Available
33 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$237.90/wheel
| Part Number | 430B-8801440 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
33 Available
33 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$195.00/wheel
| Part Number | 430B-8805940 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm,5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
148 Available
148 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$195.00/wheel
| Part Number | 430B-8805940 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm,5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1400.00 |
| Lug Seat | Conical |
148 Available
148 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$265.20/wheel
| Part Number | 430B-2855940 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm,5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
43 Available
43 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$265.20/wheel
| Part Number | 430B-2855940 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm,5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
43 Available
43 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$265.20/wheel
| Part Number | 430B-2855740 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
66 Available
66 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$265.20/wheel
| Part Number | 430B-2855740 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
66 Available
66 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 430B-2851440 | 20x8.5 +40 | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1800.00 | Conical | Out of Stock | $240.50 |
| 430B-2855740 | 20x8.5 +40 | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm | 74.1 | 1800.00 | Conical | In Stock | $265.20 |
| 430B-2855940 | 20x8.5 +40 | 5 x 112mm,5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1800.00 | Conical | In Stock | $265.20 |
| 430B-7751440 | 17x7.5 +40 | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1400.00 | Conical | In Stock | $169.00 |
| 430B-7751840 | 17x7.5 +40 | 5 x 100mm,5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1400.00 | Conical | In Stock | $191.10 |
| 430B-7755740 | 17x7.5 +40 | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm | 74.1 | 1400.00 | Conical | In Stock | $169.00 |
| 430B-7755940 | 17x7.5 +40 | 5 x 112mm,5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1400.00 | Conical | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| 430B-8801440 | 18x8 +40 | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1400.00 | Conical | In Stock | $237.90 |
| 430B-8805740 | 18x8 +40 | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm | 74.1 | 1400.00 | Conical | In Stock | $237.90 |
| 430B-8805940 | 18x8 +40 | 5 x 112mm,5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1400.00 | Conical | In Stock | $195.00 |