$649.00/wheel
| Part Number | NC600HX19105U35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.75" (120.7mm) |
| Centerbore | 70.3 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.04 |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$649.00/wheel
| Part Number | NC600HX19105U35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.75" (120.7mm) |
| Centerbore | 70.3 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.04 |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$679.00/wheel
| Part Number | NC600HX20905V40 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 67.06 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.73 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$679.00/wheel
| Part Number | NC600HX20905V40 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 67.06 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 30.73 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NC600HX19105U35 | 19x10 +35 | 5 x 4.75" (120.7mm) | 70.3 | 1600.00 | - | 28.04 | In Stock * | $649.00 |
| NC600HX20105W30 | 20x10 +40 | 5 x 120mm | 66.9 | 1600.00 | - | 30.65 | Out of Stock | $679.00 |
| NC600HX20125U50 | 20x12 +30 | 5 x 4.75" (120.7mm) | 70.3 | 1600.00 | - | 32.26 | Out of Stock | $699.00 |
| NC600HX20515V52 | 21x11.5 +52 | 5 x 120mm | 67.06 | 1600.00 | - | 30.93 | Out of Stock | $699.00 |
| NC600HX20905V40 | 20x9 +50 | 5 x 120mm | 67.06 | 1600.00 | - | 30.73 | In Stock * | $679.00 |
| NC600HX21125V57 | 20x12 +57 | 5 x 120mm | 67.06 | 1600.00 | - | 33.52 | Out of Stock | $749.00 |
| NC600HX21135W30 | 20x13 +30 | 5 x 120mm | 66.9 | 1600.00 | - | 34.92 | Out of Stock | $749.00 |