$555.00/wheel
| Part Number | 192C-298519 |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2400.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.00 |
89 Available
89 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$555.00/wheel
| Part Number | 192C-298519 |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2400.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.00 |
89 Available
89 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$555.00/wheel
| Part Number | 192C-295819 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2400.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.00 |
7 Available
7 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$555.00/wheel
| Part Number | 192C-295819 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2400.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.00 |
7 Available
7 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$684.00/wheel
| Part Number | 192C-2215825 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2400.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 47.00 |
33 Available
33 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$684.00/wheel
| Part Number | 192C-2215825 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2400.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 47.00 |
33 Available
33 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$684.00/wheel
| Part Number | 192C-2218525 |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2400.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 47.00 |
111 Available
111 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$684.00/wheel
| Part Number | 192C-2218525 |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2400.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 47.00 |
111 Available
111 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 192C-2215825 | 22x10 +25 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 78.1 | 2400.00 | - | 47.00 | In Stock * | $684.00 |
| 192C-2218525 | 22x10 +25 | 5 x 5.5" (139.7mm) | 78.1 | 2400.00 | - | 47.00 | In Stock * | $684.00 |
| 192C-295819 | 20x9 +19 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 78.1 | 2400.00 | - | 41.00 | Low Stock * | $555.00 |
| 192C-298519 | 20x9 +19 | 5 x 5.5" (139.7mm) | 78.1 | 2400.00 | - | 41.00 | In Stock * | $555.00 |