$432.90/wheel
| Part Number | 022-7692RU |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142.3 |
| Load Capacity | 2700.00 |
| Lug Seat | Conical |
13 Available
13 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$432.90/wheel
| Part Number | 022-7692RU |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142.3 |
| Load Capacity | 2700.00 |
| Lug Seat | Conical |
13 Available
13 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$432.90/wheel
| Part Number | 022-7681RU |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 121.7 |
| Load Capacity | 2700.00 |
| Lug Seat | Conical |
26 Available
26 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$432.90/wheel
| Part Number | 022-7681RU |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 121.7 |
| Load Capacity | 2700.00 |
| Lug Seat | Conical |
26 Available
26 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 022-7681RU | 17x6.5 -140 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 121.7 | 2700.00 | Conical | In Stock | $432.90 |
| 022-7692RU | 17x6.5 -140 | 8 x 200mm | 142.3 | 2700.00 | Conical | In Stock | $432.90 |
| 022-7699RU | 17x6.5 -140 | 8 x 210mm | 154.3 | 2700.00 | Conical | Out of Stock | $432.90 |