$306.80/wheel
| Part Number | 125-7973BK12 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 78 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
22 Available
22 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$306.80/wheel
| Part Number | 125-7973BK12 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 78 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
22 Available
22 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$306.80/wheel
| Part Number | 125-7985BK12 |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 87 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
35 Available
35 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$306.80/wheel
| Part Number | 125-7985BK12 |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 87 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
35 Available
35 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 125-7965BK12 | 17x9 -12 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 71.5 | 2500.00 | Conical | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| 125-7973BK12 | 17x9 -12 | 5 x 5" (127mm) | 78 | 2500.00 | Conical | In Stock | $306.80 |
| 125-7985BK12 | 17x9 -12 | 5 x 5.5" (139.7mm) | 87 | 2500.00 | Conical | In Stock | $306.80 |