$321.10/wheel
| Part Number | 125-7973BZ12 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 78 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
19 Available
19 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$321.10/wheel
| Part Number | 125-7973BZ12 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 78 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
19 Available
19 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$321.10/wheel
| Part Number | 125-7985BZ12 |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 87 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
3 Available
3 Available
| Ship to Store | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$321.10/wheel
| Part Number | 125-7985BZ12 |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 87 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
3 Available
3 Available
| Ship to Store | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 125-7965BZ12 | 17x9 -12 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 71.5 | 2500.00 | Conical | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| 125-7973BZ12 | 17x9 -12 | 5 x 5" (127mm) | 78 | 2500.00 | Conical | In Stock | $321.10 |
| 125-7985BZ12 | 17x9 -12 | 5 x 5.5" (139.7mm) | 87 | 2500.00 | Conical | Low Stock | $321.10 |