$198.90/wheel
| Part Number | 51-5883K |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 108 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
34 Available
34 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$198.90/wheel
| Part Number | 51-5883K |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 108 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
34 Available
34 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$198.90/wheel
| Part Number | 51-5865K |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 83 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
59 Available
59 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$198.90/wheel
| Part Number | 51-5865K |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 83 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
59 Available
59 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$243.10/wheel
| Part Number | 51-6865K |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 83 |
| Load Capacity | 2200.00 |
| Lug Seat | Conical |
16 Available
16 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$243.10/wheel
| Part Number | 51-6865K |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 83 |
| Load Capacity | 2200.00 |
| Lug Seat | Conical |
16 Available
16 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$243.10/wheel
| Part Number | 51-6884K |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78 |
| Load Capacity | 2200.00 |
| Lug Seat | Conical |
20 Available
20 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$243.10/wheel
| Part Number | 51-6884K |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78 |
| Load Capacity | 2200.00 |
| Lug Seat | Conical |
20 Available
20 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$243.10/wheel
| Part Number | 51-6886K |
| Bolt Pattern | 6 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 108 |
| Load Capacity | 2200.00 |
| Lug Seat | Conical |
28 Available
28 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
$243.10/wheel
| Part Number | 51-6886K |
| Bolt Pattern | 6 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 108 |
| Load Capacity | 2200.00 |
| Lug Seat | Conical |
28 Available
28 Available
| Ship to Store | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 051-6865K | 16x8 +25 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 83 | 2200.00 | Conical | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| 51-5865K | 15x8 +19 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 83 | 1900.00 | Conical | In Stock | $198.90 |
| 51-5883K | 15x8 +19 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 108 | 1900.00 | Conical | In Stock | $198.90 |
| 51-5886K | 15x8 +19 | 6 x 4.5" (114.3mm) | 108 | 1900.00 | Conical | Out of Stock | $198.90 |
| 51-6865K | 16x8 +25 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 83 | 2200.00 | Conical | In Stock | $243.10 |
| 51-6883K | 16x8 +25 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 108 | 2200.00 | Conical | Out of Stock | $242.67 |
| 51-6884K | 16x8 +25 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 78 | 2200.00 | Conical | In Stock | $243.10 |
| 51-6886K | 16x8 +25 | 6 x 4.5" (114.3mm) | 108 | 2200.00 | Conical | In Stock | $243.10 |