$399.00/wheel
| Part Number | MR161HX18855M35 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm |
| Centerbore | 56.15 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 26.60 |
17 Available
17 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$399.00/wheel
| Part Number | MR161HX18855M35 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm |
| Centerbore | 56.15 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 26.60 |
17 Available
17 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$399.00/wheel
| Part Number | MR161HX18855235 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 26.50 |
9 Available
9 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$399.00/wheel
| Part Number | MR161HX18855235 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 26.50 |
9 Available
9 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18951200 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.10 |
8 Available
8 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18951200 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.10 |
8 Available
8 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18951225 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.10 |
5 Available
5 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18951225 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.10 |
5 Available
5 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18951235 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.10 |
8 Available
8 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18951235 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.10 |
8 Available
8 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18955M38 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm |
| Centerbore | 56.15 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.20 |
19 Available
19 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18955M38 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm |
| Centerbore | 56.15 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.20 |
19 Available
19 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18955238 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.10 |
6 Available
6 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$424.00/wheel
| Part Number | MR161HX18955238 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 28.10 |
6 Available
6 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$449.00/wheel
| Part Number | MR161HX18051200 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 29.20 |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | MR161HX18051200 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 29.20 |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | MR161HX18051222 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 29.20 |
48 Available
48 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | MR161HX18051222 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1350.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 29.20 |
48 Available
48 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MR161HX18051200 | 18x10.5 +0 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 1350.00 | - | 29.20 | In Stock * | $449.00 |
| MR161HX18051222 | 18x10.5 +22 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 1350.00 | - | 29.20 | In Stock * | $449.00 |
| MR161HX18055225 | 18x10.5 +25 | 5 x 120mm | 74.1 | 1350.00 | - | 29.10 | Out of Stock | $449.00 |
| MR161HX18055235 | 18x10.5 +35 | 5 x 120mm | 74.1 | 1350.00 | - | 29.10 | Out of Stock | $449.00 |
| MR161HX18851235 | 18x8.5 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 1350.00 | - | 26.50 | Out of Stock | $399.00 |
| MR161HX18855235 | 18x8.5 +35 | 5 x 120mm | 74.1 | 1350.00 | - | 26.50 | In Stock * | $399.00 |
| MR161HX18855M35 | 18x8.5 +35 | 5 x 100mm | 56.15 | 1350.00 | - | 26.60 | In Stock * | $399.00 |
| MR161HX18859830 | 18x8.5 +30 | 4 x 100mm,4 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 1350.00 | - | 26.50 | Out of Stock | $399.00 |
| MR161HX18951200 | 18x9.5 +0 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 1350.00 | - | 28.10 | In Stock * | $424.00 |
| MR161HX18951225 | 18x9.5 +25 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 1350.00 | - | 28.10 | Low Stock * | $424.00 |
| MR161HX18951235 | 18x9.5 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 1350.00 | - | 28.10 | In Stock * | $424.00 |
| MR161HX18955238 | 18x9.5 +38 | 5 x 120mm | 74.1 | 1350.00 | - | 28.10 | Low Stock * | $424.00 |
| MR161HX18955M38 | 18x9.5 +38 | 5 x 100mm | 56.15 | 1350.00 | - | 28.20 | In Stock * | $424.00 |
| MR161HX18959835 | 18x9.5 +35 | 4 x 100mm,4 x 4.5" (114.3mm) | 72.56 | 1350.00 | - | 28.10 | Out of Stock | $424.00 |